Menu Zamknij

Konta firmowe

Konta firmowe

 

Konto firmowe BIZNest w Nest Banku

0 zł za prowadzenie rachunku
0 zł za wypłaty z bankomatów
ZŁÓŻ WNIOSEK

Konto firmowe BIZNest w Nest Banku to rachunek za prawdziwe 0 zł. Klient nie płaci za jego założenie, ani prowadzenie oraz może korzystać z darmowych bankomatów w całej Polsce. Ponadto bank gwarantuje 0 zł za wydanie karty oraz za krajowe przelewy internetowe.

BIZnest Konto dla firm z terminalem za 0 zł

0 zł za wydanie karty oraz za krajowe przelewy internetowe
Dodatkowo terminal płatniczy za 0 zł
ZŁÓŻ WNIOSEK

Konto firmowe BIZNest w Nest Banku to rachunek za prawdziwe 0 zł. Klient nie płaci za jego założenie, ani prowadzenie oraz może korzystać z darmowych bankomatów w całej Polsce. Ponadto bank gwarantuje 0 zł za wydanie karty oraz za krajowe przelewy internetowe, w tym do ZUS i Urzędu Skarbowego. Teraz dodatkowo terminal płatniczy za 0 zł oraz do 400 zł premii!

Konto Firmowe Godne Polecenia

0 zł za prowadzenie konta
0 zł za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN
Premia za mobilny terminal płatniczy w wysokości 100 zł
ZŁÓŻ WNIOSEK

Konto Firmowe Godne Polecenia z bankowością Mini Firma w promocji z premią do 900 zł! Konto przez 24 miesiące oferuje m.in. 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN, 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, 0 zł za przelewy krajowe w systemie Elixir w bankowości internetowej i mobilnej. Dodatkowe usługi to m.in.: eFaktoring, eUmowy, eWindykacja, a teraz także premia za mobilny terminal płatniczy w wysokości 100 zł.

Konto Przekorzystne Biznes z premią do 1100 zł

0 zł za korzystanie z karty płatniczej przez rok
Dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą
0 zł za wykonywanie przelewów krajowych przez rok
ZŁÓŻ WNIOSEK

Konto Przekorzystne Biznes to konto dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, z prowadzeniem, kartą i przelewami za 0 zł przez rok! Dodatkowo, do 31.03.2020 r., nawet 1100 zł bonusów: 300 zł za otwarcie konta przez selfie, 100 zł za założenie firmy za pośrednictwem wniosku w Pekao i do 700 zł za spełnienie warunków aktywności

mBiznes konto Komfort

0 zł za przelewy do ZUS
0 zł za 20 przelewów internetowych
0 zł za pierwszą kartę debetową
ZŁÓŻ WNIOSEK

mBiznes konto Komfort to nowoczesny rachunek firmowy, które oferuje m.in. 0 zł za przelewy do ZUS, 0 zł za 20 przelewów internetowych, 0 zł za pierwszą kartę debetową, 0 zł za wypłaty gotówki od 100 zł z bankomatów Planet Cash, Euronet i Santander, pełna kontrola nad finansami firmy przez wygodną aplikację mobilną i serwis transakcyjny, całodobowa pomoc eksperta banku przez telefon, na czacie i na Messengerze oraz 0 zł za BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów.

mBiznes konto Standard

0 zł za najważniejsze usługi w koncie firmowym przez 24 miesiące
0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
0 zł za internetowe przelewy krajowe w PLN
ZŁÓŻ WNIOSEK

Rachunek firmowy mBiznes Konto Standard to gwarancja 0 zł za najważniejsze usługi w koncie firmowym przez 24 miesiące! 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, 0 zł za internetowe przelewy krajowe w PLN, 0 zł za internetowe przelewy w EUR do krajów UE oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii, 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska, 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline i Euronetu oraz 0 zł za pierwszą kartę debetową (dotyczy kart Mastercard Debit Business i Visa Business Debit).

Rachunek firmowy 4x4 w Alior Banku

0 zł za prowadzenie rachunku
0 zł za internetowe przelewy do ZUS i US
ZŁÓŻ WNIOSEK

Załóż konto firmowe 4×4 w Alior Banku i zyskaj: 0 zł za korzystanie z pierwszej karty debetowej oraz 0 zł za księgowość online na zafirmowani.pl! Teraz do 1500 zł za wybrane czynności przez 12 miesięcy! Dodatkowo 4 pakiety po 4 korzyści do wyboru za 10 zł miesięcznie każdy.

iKonto Biznes

0 zł za prowadzenie rachunku
0 zł za krajowe przelewy internetowe
ZŁÓŻ WNIOSEK

Załóż konto firmowe przez Internet w Alior Banku i zyskuj! Premia za wybrane czynności – przez 12 miesięcy nawet do 1500 zł!

Załóż konto i firmę przez internet

Konto firmowe z gwarancją 0 zł przez 2 lata.
0 zł za otwarcie i prowadzenie konta.
ZŁÓŻ WNIOSEK

Załóż konto firmowe oraz firmę przez Internet bez wychodzenia z domu. Dodatkowo zyskujesz 350 zł premii z kartą Mastercard Debit Business.